Baza artykułów

Darmowa jesień w Szybkiej Gotówce – weź pierwszą pożyczkę do 1800 zł za darmo!

 

Lato odeszło w niepamięć, zabierając ze sobą wszystkie nasze oszczędności. Wakacje w Chorwacji, weekendowe wypady po Polsce, szkolna wyprawka dla dzieci spowodowały, że nasze portfele świecą pustkami, a na koncie hula wiatr. Jak podreparować domowy budżet? To proste – można skorzystać z promocji Szybkiej Gotówki – możesz pożyczyć do 1800 zł zupełnie za darmo!

Zasady promocji darmowej chwilówki w Szybka Gotówka – jak nic nie zapłacić za pożyczkę?

Każda promocja wiąże się ze spełnieniem szeregu warunków wymaganych przez pożyczkodawcę. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Kto może pożyczyć do 1800 zł bez żadnych kosztów w Szybkiej Gotówce?

  •         Nowy klient,
  •         Wnioskujący o pożyczkę od 100 do 1800 zł,
  •         Osoba pełnoletnia,
  •         Zamieszkała na terenie Polski i posiadająca PESEL,
  •         Właściciel konta bankowego i telefonu komórkowego,
  •         Osoba posiadająca własny adres e-mail.

Promocja trwa od 23 września do końca miesiąca – w tym czasie można składać wnioski. Warunkiem otrzymania darmowej pożyczki jest jej bezwzględna, terminowa spłata – maksymalnie po 30 dniach od daty zawarcia umowy (nawet jeden dzień opóźnienia będzie już generował koszty).

Składamy wniosek krok po kroku. Jak dostać darmową pożyczkę w Szybkiej Gotówce?

Jesteś osobą , która spełnia wszystkie warunki wymagane przez Szybką Gotówkę? Możesz złożyć wniosek online – wystarczy przejść na stronę pożyczkodawcy, określić parametry (ile pożyczasz i na jak długo) i wypełnić wszystkie dane. Następnie zostaniesz poproszony o weryfikację tożsamości – wystarczy, że ze swojego konta wykonasz przelew na 10 groszy. Pozytywna decyzja wiąże się z przelewem gotówki na konto – w godzinach pracy pożyczkodawcy pieniądze otrzymasz w 15 minut!

Pożyczka bez kosztów na jesień. Czy to się opłaca?

Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji. Jeśli faktycznie potrzebujesz gotówki od zaraz, najlepiej bez zbędnych formalności i wiesz, że po miesiącu będziesz w stanie oddać należności, to oferta Szybkiej Gotówki jest dla Ciebie. Nie poniesiesz dodatkowych kosztów, co jest naprawdę atrakcyjnym rozwiązaniem.