Baza artykułów

Krótka piłka w Providencie – weź pożyczkę internetową zupełnie za darmo!

 

Europejskie mistrzostwa w piłce nożnej rozgrzewają kibiców do czerwoności. Wszyscy mówimy tylko o tym, analizujemy mecze, obstawiamy wyniki, kibicujemy naszym.  W tej tematyce pozostają też reklamy i różne promocje, także te pożyczkowe. Provident także przygotował coś dla swoich klientów, to kontynuacja promocji Krótka piłka – Za 0 zł w jedne miesiąc. Do 23 sierpnia można wziąć pożyczkę dopasowaną  za darmo, oczywiście pod warunkiem, że spłaci się ją w ciągu miesiąca.

Zasady promocji w Providencie – jak skorzystać z „krótkiej piłki”?

Oferowana przez Provident promocja obwarowana jest oczywiście pewnymi warunkami. Co trzeba zrobić, aby móc wnioskować o darmową pożyczkę i nie zapłacić ani grosza odsetek czy żadnych dodatkowych kosztów?

  •         Należy zawnioskować o przyznanie kredytu online, za pośrednictwem strony Providenta.
  •         Można wnioskować o gotówkę w zakresie od 300 zł do 4000 zł.
  •         Należność należy spłacić terminowo w ciągu jednego miesiąca (mimo że we wniosku są też dłuższe opcje do wyboru, z 3,6,12, 18 lub24 ratami).

Promocja potrwa do 23 sierpnia 2016 roku. Z pożyczki dopasowanej w Providencie mogą skorzystać najszybsi klienci, którzy są w stanie oddać pożyczoną gotówkę maksymalnie do 30 dni. A na co mogą liczyć pozostali? Provident oferuje „nagrody pocieszenia”, czyli szybki przelew gotówki na konto klienta oraz dogodne, łatwe w spłacaniu miesięczne lub tygodniowe raty.

Warto czy nie warto? Czy promocja Providenta jest korzystna?

Oczywiście, zawsze możliwość darmowego pożyczenia jest okazją, tym bardziej że w tym wypadku nie ma obwarowań dla dotychczasowych klientów. Jednakże to rozwiązanie jest korzystne dla osób, które faktycznie potrzebują gotówki na już i po miesiącu będą w stanie ją oddać co do grosza. Zazwyczaj dotyczy to małych sum, np. 300 czy 400 zł. Promocja nie wymaga specjalnego wysiłku, o pożyczkę można wnioskować online, bez wychodzenia z domu. Pożyczasz, po 30 dniach oddajesz taką samą sumę, nie martwiąc się o odsetki czy inne ukryte koszta. Prawda, że proste?