Baza artykułów

Piłka za pożyczkę? Mistrzowska promocja w Credit Star

 

Euro 2016 nadal trwa, a razem z nim trwają różne promocje. Ostatnio na celownik wzięliśmy Providenta i jego „Krótką piłkę”, a dzisiaj przyjrzymy się konkursowi przygotowanemu przez firmę Credit Star. Do końca tegorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej co 10 osoba, która weźmie pożyczkę otrzyma oficjalną mini replikę turniejowej piłki.

Każda pożyczka to szansa na wygraną. Jakie warunki trzeba spełnić, by wziąć udział w promocji?

W promocji przygotowanej przez Credit Star mogą wziąć osoby, które ukończyły 18 lat, a nie skończyły jeszcze 70 i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Warunkiem udziału w konkursie jest także stałe zamieszkania na terenie naszego kraju, a co się z tym wiąże posiadanie PESEL-u oraz ważnego dowodu osobistego.  Promocja wiąże się z wzięciem pożyczki w Credit Star – aby to złożyć należy złożyć wniosek online na stronie pożyczkodawcy, zaakceptować zgodę na przetwarzania danych przez firmę pożyczkową (w celu wysłania nagrody konkursowej).

Trzeba pamiętać, że udział w promocji mnogą brać tylko osoby, których wniosek pożyczkowy został pozytywnie zweryfikowany, co wiąże się z przelewem udzielonej pożyczki na konto klienta. Osoby, które spełniają wszystkie powyższe warunki będą brały udział w losowaniu nagród. Co dziesiąty wniosek otrzyma minipiłkę EURO GLIDER 2016 o wartości 29,99 zł,  która zostanie wysłana na adres korespondencyjny pożyczkobiorcy podany podczas składania wnioskowania o pożyczkę. Każdy zwycięzca o wygranej zostanie poinformowany w ciągu 7 dni roboczych za pośrednictwem e-maila. Nagroda zostanie wysłana do 14 dni od momentu przelania pożyczki na konto klienta.

Jak otrzymać pożyczkę w Credit Star? Warunki i parametry

Pożyczkę z atrakcyjnymi nagrodami może dostać zarówno klient nowy, po raz pierwszy korzystający z oferty Credit Star, jak i osoba, która już pożyczała w tej firmie. Ile można pożyczyć? Pożyczkodawca udziela chwilówek od 100 zł do maksymalnie 3000 zł na okres od 5 do 30 dni. Koszt pożyczki uzależniony jest od wysokości pożyczanej gotówki, jak i od terminu spłaty zobowiązania. Z oferty Credit Star mogą korzystać osoby ze stałymi dochodami, zamieszkałe w Polsce, posiadające własny numer telefonu komórkowego oraz własne konto bankowe. Warunkiem otrzymania pożyczki jest również pozytywna weryfikacja tożsamości przeprowadzana za pomocą przelewu bankowego.

Dla kogo promocja w Credit Star? Czy warto z niej skorzystać?

Jeśli jesteś zapalonym kibicem i marzysz o replice turniejowej piłki, a przy okazji potrzebujesz trochę gotówki, to promocja Credit Star jest w sam razie dla Ciebie.  Złóż wniosek online, pamiętaj o terminowej spłacie i trzymaj kciuki. Jeśli będzie sprzyjał Ci los, to mini piłka trafi wprost do Twoich rąk!